Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Kiinteistöalan hallitusammattilaiset AKHA Ry
PL 104
00701 Helsinki

AKHAn asioissa sinua palvelevat:

Asiamies

Keijo Kaivanto
asianajaja, varatuomari, opetusneuvos
Asianajotoimisto Kuhanen, Asikainen & Kanerva Oy
Unioninkatu 13
00130 Helsinki
puh. 0400 432598
keijo.kaivanto@kolumbus.fi

Hallituksen puheenjohtaja

Mikko Peltokorpi
kiinteistöneuvos
puh. 050 523 2500
mikolapel@gmail.com

Akhan hallitukseen kuuluvat puheenjohtajan lisäksi seuraavat henkilöt:

Atik Ali, varatuomari
sähköposti: atik.ali@allianssi.fi
puhelin: 010 309 3361

Timo A. Järvinen, asianajaja
sähköposti: timo.jarvinen@properta.fi
puhelin: 050 563 4998

Pasi Orava, aluepäällikkö
sähköposti: pasi.orava@vuokranantajat.fi
puhelin: 050 4855226

Katja Pesonen, toimitusjohtaja
sähköposti: katja.pesonen@asuntomaisteri.fi
puhelin: 040 722 0580

Eino Rantala, toimitusjohtaja, tekn.tri
sähköposti: eino.rantala@ekosto.fi
puhelin: 0400 410835

Reijo Savolainen, kiinteistöneuvos
sähköposti: reijop.savolainen@saunalahti.fi
puhelin: 0400 409782

Kaisu Terkki, varatuomari
sähköposti: kaisu.terkki@gmail.com
puhelin: 050 5901278